ΣΥΝΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΤΟΠΙΚΩΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΩΝ ΚΥΠΡΟΥ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ: ΠΟΑΛ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΑΓΡΟΤΙΚΟ

ΟΜΙΛΟΣ: Α

ΠΕΡΙΟΔΟΣ: 2013-2014

Α/Α

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 21-22/9/2013

ΣΚΟΡ

1

ΑΕΝΑΚ ΚΟΚΚΙΝΩΝ-ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

0-2

2

ΦΑΡΟΣ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ-ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ

1-1

3

RED STAR F.C.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

7-1

4

ΑΕΝ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΑΠΕ ΠΑΝΩ ΛΕΥΚΑΡΑ

8-4

 

Α/Α

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 27-28-29/9/2013

ΩΡΑ

1

ΑΕΝΑΚ ΚΟΚΚΙΝΩΝ- ΦΑΡΟΣ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ

19:00

2

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΑΠΕ ΠΑΝΩ ΛΕΥΚΑΡΑ

16:00

3

ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ-RED STAR F.C.

16:00

4

ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ - ΑΕΝ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:00

 

Α/Α

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 12-13/10/2013

ΣΚΟΡ

1

ΑΕΝΑΚ ΚΟΚΚΙΝΩΝ- ΑΠΕ ΛΕΥΚΑΡΩΝ

1-6

2

ΦΑΡΟΣ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ-RED STAR F.C.

0-1

3

ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ-ΑΕΝ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

5-0

4

ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

5-0

 

Α/Α

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 19-20/10/2013

ΩΡΑ

1

RED STAR F.C.-ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

15:30

2

ΑΠΕ ΛΕΥΚΑΡΩΝ-ΦΑΡΟΣ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ

15:30

3

ΑΕΝ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΑΕΝΑΚ ΚΟΚΚΙΝΩΝ

15:30

4

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ

15:30

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ.

Ν

Ι

Η

ΓΚΟΛ

Β

1

RED STAR F.C.

1

1

0

0

7-1

3

2

ΑΕΝ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

1

1

0

0

8-4

3

3

ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

1

1

0

0

2-0

3

4

ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ

1

0

0

1

1-1

1

5

ΦΑΡΟΣ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ

1

0

0

1

1-1

1

6

ΑΕΝΑΚ ΚΟΚΚΙΝΩΝ

1

0

1

0

0-2

0

7

ΑΠΕ ΠΑΝΩ ΛΕΥΚΑΡΑ

1

0

1

0

4-8

0

8

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

1

0

1

0

1-7

0

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ.

Ν

Ι

Η

ΓΚΟΛ

Β

1

ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

4

4

0

0

12-2

3

2

ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ

4

3

1

0

11-2

3

3

RED STAR F.C.

4

3

0

1

16-5

3

4

ΑΕΝ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

4

2

0

2

16-12

1

5

ΦΑΡΟΣ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ

4

1

1

2

4-3

1

6

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

4

2

0

2

8-20

0

7

ΑΠΕ ΠΑΝΩ ΛΕΥΚΑΡΑ

4

1

0

3

11-17

0

8

ΑΕΝΑΚ ΚΟΚΚΙΝΩΝ

4

0

0

4

2-17

0

 

Α/Α

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 26-27-28

ΣΚΟΡ

1

ΑΠΕ ΛΕΥΚΑΡΩΝ-ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

3-1

2

ΑΕΝ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-RED STAR F.C.

1-2

3

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΦΑΡΟΣ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ

1-6

4

ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ-ΑΕΝΑΚ ΚΟΚΚΙΝΩΝ

13-0

 

Α

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 2-3/11/2013

ΩΡΑ

1

ΦΑΡΟΣ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ-ΑΕΝΑΚ ΚΟΚΚΙΝΩΝ

15:30

2

RED STAR F.C.-ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ

15:30

3

ΑΠΕ ΛΕΥΚΑΡΩΝ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30

4

ΑΕΝ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

15:30

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ.

Ν

Ι

Η

ΓΚΟΛ

Β

1

ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ

7

6

1

0

38-5

19

2

ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

7

5

0

2

15-7

15

3

RED STAR F.C.

7

5

0

2

20-8

15

4

ΦΑΡΟΣ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ

7

3

1

3

16-6

10

5

ΑΕΝ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

7

3

1

4

24-22

9

6

ΑΠΕ ΠΑΝΩ ΛΕΥΚΑΡΑ

7

3

0

4

17-21

9

7

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

7

2

0

4

11-38

6

8

ΑΕΝΑΚ ΚΟΚΚΙΝΩΝ

7

0

0

6

5-37

0

 

Α/Α

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 9-10/11/2013

ΩΡΑ

1

ΑΕΝΑΚ ΚΟΚΚΙΝΩΝ-RED STAR F.C.

15:30

2

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΑΕΝ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30

3

ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ-ΑΠΕ ΛΕΥΚΑΡΩΝ

15:30

4

ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ-ΦΑΡΟΣ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ

15:30

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ.

Ν

Ι

Η

ΓΚΟΛ

Β

1

ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ

8

6

2

0

39-6

20

2

RED STAR F.C.

8

5

1

2

21-9

16

3

ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

8

5

0

3

17-10

15

4

ΦΑΡΟΣ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ

8

4

1

3

21-8

13

5

ΑΕΝ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

8

4

0

4

27-24

12

6

ΑΠΕ ΠΑΝΩ ΛΕΥΚΑΡΑ

7

3

0

4

17-21

9

7

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

7

2

0

4

11-38

6

8

ΑΕΝΑΚ ΚΟΚΚΙΝΩΝ

8

0

0

7

7-42

0

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ: ΠΟΑΛ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΑΓΡΟΤΙΚΟ

ΟΜΙΛΟΣ: Β

ΠΕΡΙΟΔΟΣ: 2013-2014

Α/Α

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 21-22/9/2013

ΣΚΟΡ

1

ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ-ΜΕΛΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

2-5

2

ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ-ΑΕΝ ΒΡΥΣΟΥΛΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

2-3

3

ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ-ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ

6-1

 

Α/Α

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 28-29/9/2013

ΩΡΑ

1

ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ-ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ

16:00

2

ΕΝ.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ

15:00

3

ΜΕΛΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ-ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ

16:00

 

Α/Α

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 12-13/10/2013

ΣΚΟΡ

1

ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ-ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ

5-1

2

ΑΕΝ ΒΡΥΣΟΥΛΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ-ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ

2-0

3

ΜΕΛΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ-ΕΝ.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

5-2

 

Α/Α

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 19-20/10/2013

ΩΡΑ

1

ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ-ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ

15:30

2

ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ

15:30

3

ΕΝ.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΑΕΝ ΒΡΥΣΟΥΛΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:30

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ.

Ν

Ι

Η

ΓΚΟΛ

Β

1

ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ

1 1 0 0 6-1 3

2

ΜΕΛΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

1 1 0 0 5-2 3

3

ΑΕΝ ΒΡΥΣΟΥΛΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

1 1 0 0 3-2 3

4

ΕΝ.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

1 1 0 0 3-0 3

5

ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ

1 0 0 1 2-3 0

6

ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ

1 0 0 1 2-5 0

7

ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ

1 0 0 1 1-6 0

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ.

Ν

Ι

Η

ΓΚΟΛ

Β

1

ΑΕΝ ΒΡΥΣΟΥΛΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

4 4 0 0 12-3 12

2

ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ

4 3 0 1 18-6 9

3

ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ

4 3 0 1 7-3 9

4

ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ

4 2 0 2 10-9 6

5

ΕΝ.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

4 2 0 2 10-13 6

6

ΜΕΛΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

4 2 0 2 13-13 6

7

ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ

4 0 0 4 4-19 0

 

Α/Α

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 2-3/11/2013

ΣΚΟΡ

1

ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

1-2

2

ΕΝ.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ

1-5

3

ΑΕΝ ΒΡΥΣΟΥΛΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ

7-0

 

Α/Α

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 9-10/11/2013

ΩΡΑ

1

ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ

15:30

2

ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ-ΕΝ.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

15:30

3

ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ-ΜΕΛΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:30

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ.

Ν

Ι

Η

ΓΚΟΛ

Β

1

ΑΕΝ ΒΡΥΣΟΥΛΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

7 7 0 0 26-5 21

2

ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ

7 5 0 1 26-9 15

3

ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ

7 4 0 3 18-10 12

4

ΜΕΛΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

7 4 0 3 19-16 12

5

ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ

7 2 1 4 11-20 7

6

ΕΝ.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

7 2 1 4 12-24 7

7

ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ

7 2 0 5 8-22 6

 

Α/Α

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 9-10/11/2013

ΣΚΟΡ

1

ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ

4-0

2

ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ-ΕΝ.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

2-3

3

ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ-ΜΕΛΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

4-0

 

Α/Α

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 16-17/11/2013

ΩΡΑ

1

ΕΝ.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ

15:30

2

ΑΕΝ ΒΡΥΣΟΥΛΛΩΝ-ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ

15:30

3

ΜΕΛΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ-ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ

15:30

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ.

Ν

Ι

Η

ΓΚΟΛ

Β

1

ΑΕΝ ΒΡΥΣΟΥΛΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

8 8 0 0 26-5 24

2

ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ

8 7 0 1 30-9 21

3

ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ

8 5 0 3 22-10 15

4

ΜΕΛΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

8 4 0 4 19-20 12

5

ΕΝ.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

8 3 1 4 15-26 10

6

ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ

8 2 1 5 11-25 6

7

ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ

8 2 0 6 10-25 6

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ: ΠΟΑΛ

ΠΕΡΙΟΔΟΣ: 2013-2014

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΑΓΡΟΤΙΚΟ

ΟΜΙΛΟΣ: ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ 1-2-3-4-5-6 

Α/Α

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 18-19/1/2014

ΣΚΟΡ

1

ΑΕΝ ΒΡΥΣΟΥΛΛΩΝ-ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ

4-1

2

ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ

1-2

3

ΑΕΝ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ

1-2


Α/Α

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ25-26/1/2014

ΩΡΑ

1

ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ-ΑΕΝ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

3:00

2

ΑΕΝ ΒΡΥΣΟΥΛΛΩΝ-ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

3:00

3

ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ-ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ

3:00

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ.

Ν

Ι

Η

ΓΚΟΛ

Β

1

ΑΕΝ ΒΡΥΣΟΥΛΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

3 3 0 0 9-1 9

2

ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ

3 2 0 1 6-3 6

3

ΑΕΝ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

3 1 1 1 4-3 4

4

ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ

3 1 1 1 3-3 4

5

ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

3 0 2 1 3-4 2

6

ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ

3 0 0 3 1-10 0

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ: ΠΟΑΛ

ΠΕΡΙΟΔΟΣ: 2013-2014

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΑΓΡΟΤΙΚΟ

ΟΜΙΛΟΣ: ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ 7-8-9-10-11-12-13-14

Α/Α

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 18-19/1/2014

ΣΚΟΡ

1

ΑΠΕ ΛΕΥΚΑΡΩΝ-ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ

4-2

2

ΜΕΛΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

5-1

3

ΑΕΝΑΚ ΚΟΚΚΙΝΩΝ-ΕΝ.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

5-3


Α/Α

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ25-26/1/2014

ΩΡΑ

1

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΑΕΝΑΚ ΚΟΚΚΙΝΩΝ

3:00

2

ΑΠΕ ΛΕΥΚΑΡΩΝ-ΜΕΛΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

3:00

3

ΕΝ.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ

3:00

4 ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ-ΦΑΡΟΣ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ 3:00

 

Α/Α

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΓ.

Ν

Ι

Η

ΓΚΟΛ

Β

1

ΑΕΝΑΚ ΚΟΚΚΙΝΩΝ

3 2 1 0 9-6 7

2

ΑΠΕ ΛΕΥΚΑΡΩΝ

3 1 0 1 7-11 7

3

ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ

3 2 0 1 14-7 6

4

ΜΕΛΙΣΣΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

3 2 0 1 9-6 6

5

ΕΝ.Ν.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

3 1 1 1 10-10 4
6 ΦΑΡΟΣ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ 2 0 1 1 2-3 1
7 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3 0 0 3 10-12 0
8 ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ 2 0 0 2 3-8 0

Α

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 2-3/11/2013

ΩΡΑ

1

ΦΑΡΟΣ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ-ΑΕΝΑΚ ΚΟΚΚΙΝΩΝ

15:30

2

RED STAR F.C.-ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ

15:30

3

ΑΠΕ ΛΕΥΚΑΡΩΝ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30

4

ΑΕΝ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

15:30

Νέα: 0 - 0 απο 0 [Σελίδες: 0]